Блог

Де можна замовити медикаменти?

Бувають випадки, коли придбання медикаментів стає справжньою проблемою. В аптеках може не бути препарату або він буде не в тій кількості, в якому потрібен, або в населеному пункті може не бути аптеки зовсім. В такому випадку вирішити проблему допоможе всесвітня мережа. Інтернет-аптека «Здравица» https://zdravica.ua/ пропонує замовити медикаменти на сайті. Таким чином ви зможете заощадити час на пошук препаратів і гроші, оскільки ціни на інтернет-замовлення трохи нижче.

У чому перевага аптеки «Здравица»?

Мережа аптек функціонує по всій країні, її відділення є у всіх великих містах України. Мережа пропонує придбати медикаменти за найвигіднішою ціною. В асортименті компанії можна знайти:

  • ліки;
  • БАДи;
  • засоби особистої гігієни;
  • косметику;
  • дитяче харчування та багато іншого.

Асортимент дійсно величезний. Тут кожен знайде те, що шукає. Компанія працює безпосередньо з виробниками, ретельно перевіряє наявність сертифіката якості. Вона дорожить своєю репутацією, тому продає тільки якісний товар, який перевірений часом. Вона має ліцензію на продаж лікарських засобів, працюючи на ринку офіційно.

Як відбувається оплата і доставка?

Здійснити замовлення через інтернет-аптеку можна в будь-який зручний час, вона працює цілодобово, але обробляються замовлення тільки в робочі години — з 9:00 до 18:00. У цей проміжок часу вже через півгодини з вами зв’яжуться, уточнять нюанси, розкажуть, скільки часу знадобиться на реалізацію. Якщо ж замовлення було зроблено в неробочі години, то його обробка відбувається на наступний день вранці.

При замовленні ви може вказати найближчу аптеку мережі, куди привезуть медикаменти, або кур’єрську службу ( «Нова пошта» або «Укрпошта»). Якщо у вашому населеному пункті немає аптеки мережі, але ви хочете придбати медикаменти за найвигіднішою ціною, то другий варіант створений саме для вас. «Здравица» не надає доставку на будинок, але ви зможете забрати препарат у відділенні пошти. Так можна заощадити свій час і гроші.

Оплатити замовлення можна по карті на сайті або готівкою в аптеці. Кожен вибирає для себе найбільш зручний і відповідний варіант. Якщо ви замовляєте ліки для родичів в село, то зручніше буде сплатити замовлення по карті, а якщо для себе і отримуєте у відділенні аптеки, то готівкою. Компанія намагається створити найбільш вигідні умови співпраці.

Комментарии к записи Де можна замовити медикаменти? отключены